Nezařazené

Ako sa vyspíte, taký budete mať deň

Nájsť vhodný zdravotný ortopedický matrac, ktorý by vyhovoval kvalitnému a zdravému spánku, nie je v súčasnosti problém. Na trhu totiž ponúkajú množstvo produktov mnohé firmy, ktoré sa ich výrobou zaoberajú. Na Slovensku existuje spoločnosť SEGUM od roku 1992 a venuje sa výrobe zdravotných ortopedických matracov. Ako prvá na našom trhu začala na ich výrobu požívať prírodné materiály.

matrace

SEGUM postupne rozširovala svoju výrobu, dnes ponúka výrobky lacné, ale aj luxusné, pretože si to žiadal dopyt. Zákazníci, ktorých si za roky fungovania firma získala, menia svoje požiadavky a nároky čo sa týka kvality, ale aj dizajnu postelí, čo je v priamom prepojení s matracmi. Vývoj totiž nezastal ani v tejto oblasti a dnes sú trendy iné ako pred pár rokmi. V súčasnosti si zákazníci žiadajú hrubé matrace, čím dosiahnu komfortnú výšku pri spaní. Matrace sa vyrábajú na mieru, ale bez príplatku, a práve preto si môžu dovoliť predávať ich za prijateľné ceny. Tie najkvalitnejšie matrace Segum totiž vyrábajú v širokých sériách, čím ušetria značnú výšku nákladov, a tak ponúkajú zákazníkom kvalitné matrace za atraktívne ceny. Všetky vzorky si môžu záujemcovia pozrieť na vlastné oči v kamenných predajniach firmy, ktoré sú v Bratislave, Žiline a Senici. Zároveň im tam pracovníci ochotne poradia s výberom.

spokojný spánok

Matrace sa delia do dvoch základných skupín: pružinové a sendvičové matrace. Pružinové ďalej delíme podľa ortopedického efektu a kvality na taštičkové matrace a Bonell pružinové matrace. Je známe, že dnes mnoho ľudí trpí alergiami, preto firma využíva na výrobu matracov originálnu penu zo Švajčiarska Sanitized, ktorá je certifikovaná ako antibakteriálna. S výrobcom má firma výborné vzťahy, a tak si zákazníci môžu byť istí, že ich matrace sú vyrobené len z originálnych a kvalitných materiálov a zabezpečia im vysoko kvalitný a zdravý spánok dlhé roky. Ceny sú takisto prijateľné, čo ocenia všetci, ktorí si ich výrobky kúpia. Za hovoria aj množstvá spokojných zákazníkov, ktorí sa do firmy opätovne vracajú.