Nezařazené

Kožený vzhľad je atraktívny

Výroba odevov pod značkou Allsort sa zrodila na Slovensku v roku 2018, ich produkty oslovili už tisícky spotrebiteľov, z ktorých sa stali ich spokojní zákazníci. Prvé návrhy strihov prešli odvtedy vylepšeniami, pretože museli kráčať s trendmi, aby si udržali schopnosť konkurovať svetovým značkám na trhu. Tisícky spokojných zákazníkov módnej značky Allsort je potvrdením toho, že od svojho prvého ušitého kúska už prešli dlhú cestu vylepšovania kvality a inovácií výroby, aby dosiahli úspech nielen na domácej módnej platforme. Všetky materiály, ale aj galantérny tovar si zamestnanci vyberajú s precíznosťou a s dôrazom na ich kvalitu, odevy šijú na Slovensku a na najvýkonnejších šijacích strojoch.

Nesmrteľná kombinácia podpätkov a čiernej farby

To, či sa budú kozene leginy ich produkty zákazníkom páčiť, ovplyvňujú návrhy kolekcií oblečenia, trendovosť, nápaditosť a kvalita. Široký záber štýlov a druhov odevov ponúka oblečenie pre všetkých a na každú príležitosť. Legínsy sú súčasťou ich produkcie, navrhujú a šijú ich pre mladé dievčatá a ženy, ktoré ich zaradili do bežného šatníka a nepovažujú ich len za čisto športové kúsky, ale vďaka elegantnejším akcentom sa objavili už aj na ženách počas slávnostnejších príležitostí.

Elastický materiál dovoľuje akýkoľvek pohyb

Návrhári neustále vymýšľajú nové dizajny odevov, aby potešili ženy každého veku a priniesli do ich bežného života pekné oblečenie, v ktorom sa budú cítiť atraktívne. Tak to môže byť v prípade, že stavia na legínsy koženého vzhľadu s nádychom luxusu, v elegantnej čiernej farbe pod názvom YASTRABY. Látka, ktorá sa na legínsy používa, je elastická a na dotyk veľmi príjemná, strih je navrhnutý s vysokým pásom, pretože ten dokonalo vytvaruje postavu a zvýrazní pás. Pohyb v týchto legínsoch je pohodlný, základ tvorí polyester, pololesklý, so vzhľadom hladkej kože. Prešívanie švov je viditeľné, poloha zadných vreciek šikovne umiestnená tak, aby zadok pôsobil čo najkrajšie a čierna farba zoštíhľuje nohy. V kombinácii s vysokými podpätkami budú pôsobiť ešte štíhlejšie, a to je snom každej ženy.