Nezařazené

Obľúbené posuvné dvere zo skla

Inštalácia celosklenených posuvných dverí do priestoru prináša veľké výhody, ktoré ocenia aj handicapovaní ľudia, už len fakt, že sú bez prahov je veľká výhoda. Moderné dvere v tomto prevedení zaujmú vždy a všade, sklo je materiál, ktorý príjemne prepúšťa svetlo, vhodne ho láme a do interiéru prináša jas, eleganciu a čistotu. Celosklenené posuvné dvere z kolekcie posuvné dvere sklenené lmmont.sk Vás budú inšpirovať, na stránke nájdete spôsoby využitia, uskutočnené realizácie zo skla a možnosť online konzultácie aj vrátane online zaslania predbežnej cenovej ponuky.

apartment-185777_640

Posuvné dvere zo skla sú obľúbené, zákazníci oceňujú ich dlhú životnosť, jednoduchú údržbu, elegantný a nadčasový vzhľad, možnosť flexibilného využitia v priestore bez ohľadu na jeho veľkosť.

Posuvné dvere ušetria priestor, vo veľkých objektoch ho vkusne a esteticky rozdelia na menšie celky zo zachovaním funkčnosti, estetiky a intimity.

Celá technológia výroby je certifikovaná, použité komponenty aj vrátane bezpečnostného skla spĺňajú požiadavky na kvalitu a bezpečnosť a týka sa to aj ich spoľahlivého ukotvenia do posuvných systémov.

Obsahujú minimálne kovanie, odstránené sú zbytočné pánty, dvere sú osadené do stropu, zeme alebo do špeciálneho púzdra a vďaka tomu sú vždy tiché, zatváranie je plynulé a pri osadení dojazdovej podložky aj vždy pevne uzatvorené.

Manipuláciu s nimi zvládnu aj deti alebo seniori, posuvné dvere sú ľahké a ich otvárania a zatváranie je jednoduché.

Podľa účelu ich využitia si môžete vybrať mnohé povrchové úpravy, buď číre, matné sklo, s motívmi, deliacimi pruhmi alebo vzormi z grafoskla, ktoré aj z čírej plochy vytvoria útulný a diskrétny priestor.

Sklenené posuvné dvere sú stelesnením funkčného, minimalistického dizajnu, ktorý vynikne všade a ktorý zanechá vo Vás pocit nadčasovosti a čistoty.

living-room-1515976_640

K dispozícii máte aj výber doplnkov, rôzne funkčné madlá ešte viac zjednodušia manipuláciu s dverami a pôsobia navyše esteticky.

Vyskúšajte modernú zmenu, nájdite si inšpiráciu a odhodlajte sa pre výber nadčasového riešenia.