Nezařazené

Originálne svadobné etikety na víno

Svadba patrí k najdôležitejším dňom takmer každého páru. Je oslavou zväzku, ktorý sa rozhodli medzi sebou uzavrieť dvaja partneri. V tento deň je tým najdôležitejším ich spoločná láska, ktorá ich spojila a doviedla k tomuto kroku.

Ku svadbe nepochybne patria aj hostia, dobré jedlo, ale aj alkohol. Či už ako súčasť výslužky alebo počas hostiny. Ak hľadáte spôsob, ktorým by ste vašu svadbu mohli urobiť ešte výnimočnejšou, neváhajte si nechať vyrobiť etikety na svadobne víno na mieru u nás.

fľaša vína

Etikety, ktoré pre vás s radosťou vyrobíme, sú tlačené na kvalitný samolepiaci papier alebo samolepiacu fóliu. Ak sa chystáte fľaše skladovať vo vedrách s ľadom, odporúčame vám radšej použiť vyššie spomínanú fóliu, ktorá je na rozdiel od papiera, vodeodolná.

Vieme vám ich vyhotoviť v akomkoľvek tvare či veľkosti presne podľa vášho želania. V našej ponuke nájdete rôzne typy a návrhy etikiet na fľaše. Avšak takéto etikety vám vieme vyrobiť aj podľa vášho svadobného oznámenia. Výslednú etiketu si upravíte podľa svojich požiadaviek. Môžete zmeniť veľkosť či typ písma a dokonca môžete použiť na etikety aj vlastné fotografie! Ak budete mať na svadbe zahraničných hostí, môžete si dať vytlačiť etikety vo viacerých jazykoch. Taktiež vaše etikety nemusia mať klasický tvar obdĺžnika. Môžete si zvoliť aj z iných tvarov, všetko prispôsobené vašim požiadavkám. Cena etikety, ktorá je vytlačená na papieri je 0,30€/ks a etiketa vytlačená na vodeodolnej fólii stojí 0,40€/ks.

alkohol na svadbe

Urobte tak svoj veľký deň ešte výnimočnejším. Aj takýto detail ako pekná etiketa na fľaši vína dokáže vytvoriť príjemnú atmosféru. Vďaka kvalitným etiketám, ktoré si u nás môžete nechať vyrobiť sa nemusíte báť, že by výslužka od vás neupútala pohľad. Naviac, fľaše s jedinečnou etiketou môžu aj po mesiacoch či rokoch po svadbe pripomenúť nezabudnuteľný moment či už hosťom, ale taktiež aj novomanželom.