Nezařazené

Po tejto masáži budete túžiť

Profesionálne masírovanie v salónoch majú v rukách šikovné dievčatá a ženy, s mimoriadnym citom k potrebám zákazníkov a s prístupom, ktorý ich presvedčí, aby sa do salóna opäť vrátili. Senzuálna masáž tantradiamond.sk patrí k službám, ktoré poskytujú ľuďom rozkoš a erotické vzrušenie, pričom mnohí z nich prežívajú svoje sny a plnia si tajné túžby. Snívame o najrôznejších veciach, mnohé z toho, čo sa nám v živote ešte nesplnilo, chceme prežiť a to naplno, aby spomienky a zážitky trvali čo najdlhšie a prežitok bol čo najsilnejší. Erotiku si pripúšťame k telu každý po svojom, niekto sa jej nevie nabažiť a niekto naopak nepotrebuje intenzívne prežívanie. Možno by zmenili názor, ak by sa dostali do rúk šikovnej masérky počas senzuálnej masáže, keď do masírovania zapája všetky svoje končatiny, dokonca masíruje aj ústami, prsiami, jednoducho v činnosti je celé jej telo.

Masírovať sa dá všeličím...

Salón v Bratislave s názvom Tantradiamond je takým miestom, kde stratíte pojem o čase, po masáži sa vám bude zdať, že máte prázdnu hlavu a prežitok bude neskutočný, vzrušujúci a plný pocitov rozkoše a slasti. Príjemná únava po skončení rituálu je znamením, že všetko prebehlo tak ako má a účinok bol skvelý. Zákazníci salónov však musia byť zdraví a triezvi, objednávky sa vybavujú aj online na ich internetovej stránke aspoň hodinu vopred.

Zabudnite aspoň na chvíľu na okolie

Pred samotnou masážou je fajn, ak si dáte sprchu, potom si môžete obliecť sárong a ste pripravený na začatie rituálu. Uvoľnenie a úplné odovzdanie sa do rúk masérky je podmienka, aby ste prežili najpríjemnejšie a najvzrušujúcejšie chvíle. Druh vybratej masáže určuje, čomu sa bude masérka najviac venovať, ak ste prejavili záujem o niektorú z netradičných, ale o to vzrušujúcejších masáží, tak vás čaká slasť s výbuchom vzrušenia. Masáž lingamu si asi budete pamätať najdlhšie, pretože masérka sa bude okrem iných častí tela venovať aj vašim intímnym partiám, bude ich hladkať, stimulovať a maznať sa až pokiaľ nebudete v „siedmom nebi“. Na konci rituálu máte opäť k dispozícii možnosť osprchovať sa a trocha zrelaxovať, aby ste mali čas to prežité vstrebať. Malým darčekom a, samozrejme, pozdravom „namaste“ vás pri rozlúčke určite potešia.