Rozvoz menu z reštaurácie v Prievoze a Ružinove

Pokiaľ ste v Prievoze ako doma, alebo tam pracujete a ste v jeho okolí „varený a pečený“, vyskúšajte obed v reštaurácii Gurmánsky dvor. Tradičná, skôr slovenská kuchyňa a teplé jedlo vás určite na obed potešia. Pokiaľ by ste chceli svoj obed stráviť niekde inde, alebo nemôžete odísť z kancelárie, prípadne vám v tom bráni chladné jesenné počasie, nechajte si obed priviesť. Rozvoz menu prievoz gurmanskydvor.sk sa dá objednať každý jeden pracovný deň. Na web stránke reštaurácie si ľahko pozriete bohaté „menučko“ na každý deň v týždni, kde sa dá vybrať z niekoľkých chodov a minútiek. Dva druhy polievky úplne stačia, aby vám naštartovali trávenie a vy ste si mohli príjemne zjesť a stráviť svoje teplé jedlo. Reštaurácia sa snaží zaradiť do každého dňa aj jedno bezmäsité jedlo, čo určite poteší všetkých, čo sa chcú stravovať zdravo alebo bez mäsa.

dievca s menu

Stravovacie návyky sú veľmi dôležité pre naše zdravie. Pravidelná kvalitná strava a aspoň jedno teplé čerstvé jedlo do dňa, aj takto to niektorí definujú, že by telu mohlo stačiť. Avšak telo a trávenie máme každý iné. Dôležité je najmä to, aby telo vašu stravu strávilo dobre a kvalitne. Aby stravy nebolo príliš veľa, príliš málo, aby sa netrávilo príliš pomaly atď, to už vedia odborníci.

menu

Preto je dobré vyberať si podľa toho, čo nám vyhovuje a čo telo zdravo strávi. Čo sa týka pravidelnosti v stravovaní, tu je to trochu tak, že ako si organizmus naučíme, tak bude reagovať. Pravidelný režim mu pomáha sa vopred nastaviť a pripraviť na proces trávenia a tým pádom mu to pôjde lepšie a ľahšie, čo je iste aj pre celkové naše zdravie výhodnejšie. Iná strava je lepšia na leto, iná na zimu. Niektoré potraviny skôr zahrievajú a iné zase chladia. Varená strava nám zvlášť v chladnejších častiach roka urobí iste dobre a zahreje telo i zvnútra. Tráviaci oheň tak môže dobre a kvalitne spáliť všetku potravu a vyťažiť z nej živiny a všetko, čo je potrebné.