Nezařazené

Sklo v kúpeľni

Kúpeľne sú pre množstvo ľudí alfou a omegou celej domácnosti. Aj keď sa zdá, že obývačku navštevuje najviac našich hostí, kúpeľňa v počte návštevnosti taktiež nezaostáva. Moderné kúpeľne, ktoré môžete vidieť v časopisoch o interiéri, sú založené na čistých a jemných líniách. A materiálom, ktorý zabezpečí takúto čistotu je sklo. Sklo je v modernej architektúre používané čoraz častejšie. Či už v prípade interiéru alebo exteriéru, sklenenými prvkami nikdy nič nepokazíte. Práve naopak.

sklenená zástena

Pomocou skla dokážete vykúzliť čistú a luxusnú kúpeľňu, o ktorej sa vám doteraz možno ani nesnívalo. Ale kde v kúpeľni sklo použiť? Samozrejmosťou je zrkadlo, ktoré nesmie chýbať v žiadnej kúpeľní. No veľkou novinkou je sklenená zástena. Sklenená zástena je jednoduchý prvok, ktorý dokáže veľké veci. Sklenenú zástenu môžete najčastejšie použiť ako súčasť sprchovacieho kúta. Zástena je na rozdiel od sklenených dverí moderným štýlovým prvkom, ktorý podčiarkne vašu kúpeľňu a dodá jej nadčasový charakter. Sprchovací kút obklopený sklenenou zástenou nemusí byť ničím výnimočný. Práve minimalistické jednoduché kúty sú teraz v kurze. Sklenená zástena však nemusí patriť iba do sprchovacieho kúta.

kúpeľňa

Určite ste sa už neraz pohrávali s myšlienkou, že vaša vaňa potrebuje záves. Ani deti, ktoré vyšpliechajú celú vaňu nie sú dôvodom, aby ste si namontovali staromódny záves. Aj v tomto prípade sa dá použiť oku lahodiaca sklenená zástena, ktorá je takmer neviditeľná. Keďže ide o krehký materiál je vhodné, aby ste sklenenú zástenu vyberali poctivo a rozvážne. Mali by ste dbať na kvalitu a presne tu nájdete na stránke lmmont.sk. Navštívte stránku lmmont.sk a pozrite si aktuálnu ponuku sklenených zásten https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklene-sprchove-kuty/sprchove-zasteny/ do kúpeľne. Odborníci vám ochotne poradia s výberom či inými nejasnosťami. Lmmont.sk vyčarí z vašej domácnosti sklenené kráľovstvo.