Dajme k tomu schopnosť kreativitu

Špirálu tzv. RIASENKU WODERLASCH je katalóg 5 už si brúsim zuby čo si objednám tento mesiac . Jaj vedela by som aj častejšie objednávať len mať peňazí nekonečne veľa možností keď máš prachy ale dá sa aj skromne žiť ale aj dopriať si veci aj keď tých peňazí nie je veľa. WWW je zázrak kto to vymyslel lebo sa tam dá veľa robiť vymýšľať robiť kúzliť či už písať o sebe alebo recepty pridávať vymýšľať svoje či vytvárať stránky svoje ak si kreatívny vymyslí aj čerta. Zapojte rozum do hrsti a ide to hurá do toho. Zaspievajme si ešte do toho letí ide to dá sa to sme skvelý tým ako na formule 1. Aj dnes mi príde kuriér. Podám si keď nehráš nevyhráš treba skúšať ako sa hovorí na somára niekedy sadne aj šťastie. WWW.

buď podnikateľ na web

Môžete mať aj SCHOP ale aj písať knihy online alebo čítať. Krstná mama mi doniesla veľa časopisov je tam veľa inšpirácii na články nemyslím že opísať obsah ale čerpať niečo vlastnými slovami prerobiť obsah článku dať k tomu nový obsah CVENK aby to bolo COLL. Pozrime sa do histórie alebo tak vo výpočtovej technike môžeme urobiť distribúciu tzv. hypertextovú internet vec tak zvaný systém web stránky. Takéto systémy ako sú internetové záležitosti boli použité vo filme z roku 2013 od režiséra M.K je to americký režisér je to kultová vec. Keby som chcela napíšem aj fantastický román tu na webe ako spracovali už nejaký spisovateľ. V dávnej dobe vznikol THE WEB to bolo ešte síce len v plienkach písal sa rok 1913 ešte nežili moji starý rodičia a o tri roky na to sa narodili už v tom období boli múdre hlavy.

pracuj vymýšľaj

Klinček po hlavičke uviedol v tej dobe dal AMERICKY režisér R, I a mnoho iných. WEB PAGE do Slovenčiny preložíme ako webová stránka je to tzv. internetový program dokument ktorý obsahuje obrázky tiež dokumenty v PDF a pod. Ak už vieme si ju vyhľadať na sieti ako profesionál aby sme mohli pracovať či vzdelávať sa alebo čítať a kopu iného. TZV. pc je ten čo zodpovedný za vykonanie tzv. PRIKAZOV  HTTP od nás klientov program zvaný web. na požiadavku nám nájde čo potrebujeme vedieť alebo pracovať . Ale aj technika nie je dokonalá 100 percentná niekedy štrajkuje veď viete čo myslím. Utekám do obchodu na nákup ale aj inšpirácie.

About the author