Grant – najlepší upratovací servis

Pri výbere upratovacej služby by ste mali myslieť hlavne na kvalitu práce a spoľahlivosť. Upratovacie služby poprad https://upratovanie-grant.sk/upratovacie-sluzby/ je na trhu už 27 rokov. Za ten čas sme získali množstvo skúseností as nimi aj veľa spokojných zákazníkov. Pôsobíme v Poprade a jeho okolí, naše služby teda poskytujeme aj vo Vysokých Tatrách, Kežmarku a Spišskej Novej Vsi. Naši skúsení a školení pracovníci ponúkajú služby na vysokej úrovni a pracujú s najmodernejšou technikou. Pracujeme 24 hodín denne vrátane sviatkov a víkendov.

úklidový servis

Pravidelnosť pri úklide je esenciálna, preto je najlepšie dohodnúť sa na pravidelných intervaloch, kedy k vám prídeme a vy si môžete vybrať z nášho balíčka služieb. Samozrejme, radi ho prispôsobíme práve vašim potrebám.

A čo vám ponúka náš úklidový servis Grant?

Samozrejmosťou bežných úklidových prác je utretie radiátorov, kuchynských a kancelárskych spotrebičov, vypínačov, svietidiel, leštenie nábytku, umývanie drezov, obkladov, umývadiel, kuchyniek, sklenených plôch, zametanie, vysypávanie odpadov z košov a popolníkov, doplňovanie toaletných papierov vysávanie, dezinfekcia kúpeľní a toalet.

čistenie kobercov

Okrem toho vám Grant ponúka strojové čistenie tvrdých podláh pomocou kotúčových strojov a podlahových automatov, hĺbkové čistenie kobercov navlhko pomocou extraktora, chemické čistenie podláh av prípade potreby aj ho následné ošetrenie ochranným povlakom a hĺbkové tepovanie čalúneného nábytku vlhkým spôsobom, ktorý do nábytku rozptýli. prostriedku. Ďalšie služby, ktoré ponúkame sú napríklad umývanie okien, čistenie kobercov, ale aj expresnú, a zároveň najefektívnejšiu dezinfekciu pre likvidáciu vírusov, baktérií, pachov a pliesní – dezinfekciu ozónom, ktorý sa neskôr premení na kyslík. Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, sme tu pre vás 24 hodín denne.

Nezařazené

About the author