Nepremokavý chránič na posteľ

Chránič nepremokavý od firmy Segum je vysoko efektívny a ľahko udržateľný chránič na matrac, ktorý ľahko pripevníte pomocou gumičiek na jednotlivé rohy matraca. Chránič je bielej farby, tak ako býva väčšina matracov, preto si ho na vašom matraci ani len nevšimnete. Zmenu však určite pocítite v prípade, ak vo vašej posteli radi konzumujete jedlo alebo pijete rôzne nápoje. Aj keď si pravdepodobne myslíte, že tým pádom budete spať na „igelite“, vôbec to tak nie je. Na vrchnej strane chrániča je pletenina z príjemného mäkkého materiálu a jeho spodná vrstva je upravená tak, aby mala nepremokavú funkciu. Práve vďaka tejto kombinácii materiálov matrac pod vami stále dýcha a vy sa ani nespotíte.

matrac

S chráničom sa dá jednoducho manipulovať a jeho aplikácie taktiež vôbec nie je náročná. Po celom obvode sa nachádza našitá stuha a na rohoch sú gumičky, ktoré umožnia jeho upevnenie na matrac. Chránič sa na matraci jednoducho narovná a vy následne môžete aplikovať bežnú posteľnú bielizeň v podobe plachty.

Spánok a posteľ

Okrem hlavnej výhody, ktorou je to, že sa predĺži životnosť vášho matraca, bude matrac chránený aj pred nežiaducou vlhkosťou a tým sa udrží hygiena a čistota daného lôžka. Určite oceníte aj možnosť opratia chrániča, čo v prípade matraca nie je možné. Chránič na matrac je vhodný pre ľudí, ktorí napríklad radi v posteli jedávajú, pijú, ale taktiež zákazníci s nadmerným potením, a samozrejme, pacienti trpiaci ťažkosťami s inkontinenciou alebo podobnými diagnózami.

Vďaka špeciálnemu zloženiu zo zmesi bavlnených a polyesterových vlákien, bavlny a laminovanej látky je potrebné, aby ste počas prania zapli šetrný program – to je pranie do maximálne 60°C a následne nechali chránič vyschnúť pri izbovej teplote a bez žehlenia. Aktuálna cena je od 31€ pre štandardné rozmery poťahu (200x90cm), no ak máte záujem o neštandardné rozmery, cena sa môže v závislosti od toho zmeniť. Dodanie je do 14 dní a ak by ste kúpili chránič spolu s matracom, získavate na chránič automaticky zľavu 20%.

Nezařazené

About the author