Pohyb každý deň v roku

Bližšia sa nám sviatky Vianočné plné obchody ľudí ako keby išiel koniec sveta totálna Apokalypsa ani pohnúť sa nedá normálne katastrofa už len teraz sa ľudia budú prejedať ani sa nepohnú budú len na gauči sedieť ako leňoch a kysnúť ale ja aj cez sviatky cvičím doma pri otvorenom okne lebo človek keď sa nehýbe zlenivie ako medveď. Ľudia sa len prežierajú cez rok a dupľom cez sviatky a spia. Aj ja nakupujem stále minimálne 4 až 5 krát do týždňa potraviny veď zjesť a variť sa musí ešte tobôž keď musíte mať diétu na histamín, bezlepkovú, bez laktózy je to ťažké kým si zvyknuté ale dá sa len to ide do peňazí čo keď dostanete 20 euro navyše na diéty to je o ničom  niekedy ani to nie toto je hrozný štát keď aj skapete nedá vám viac no poďme na našu tému trochu viac som rozpísala.

Aerobik

Ako som na začiatku článku písala bola som včera trochu keď vybavila čo bolo treba na nákup ale hlava na hlave kúpila som potraviny a ešte dokupujem darčeky ešte budúci týždeň mám výplatu takú nie horibilnú ale niečo za to kúpim len musím ešte zaplatiť internet tak v rámci možností už niečo mám pre mamku. Aj mamina má diétu má cukrovku síce pečieme ale diétne používame iné suroviny. Ako máme vonku ako na jar kľudné keby že mám čas tak idem behať von len dnes mám poobede ešte doučovanie a zajtra budeme robiť stromček lebo budúci týždeň mám toho veľa nákup, vyplácať čo treba, objednávky ešte vybaviť, zubár, piecť habadej a ak stihnem písať články neviem ani kde mi hlava stoji toľko má toho človek.

joga

Kúpila som datle aj figy chcem robiť roládu figovú a guľky datľové okrem pečenia milujem piecť takto na sviatky. Stačilo keby sme si zacvičili na fit lopte , tanec išli zabehať do prírody alebo použili gumu na cvičenie švihadlo také domáce fitnescentrum alebo ako ja pri otvorenom okne Aerobik ale minimálne trikrát do týždňa aby ste  boli fit nie ako ta stará vykopávka REBECA JUSTH myslí si že má asi  rokov v pritom div nie nemá 70 rokov je samá neprirodzenosť umelá mala by byť seba kritická čo sa týka veku veď to vidieť na postave že je stará scvrknutá ako šalát keď dlho stojí. Si myslí že je módna návrhárka ako že čo takých bolo aj bude . Ja som tiež vizážista. kozmetička som tak tiež štíhla mám 46 kg ale ten markantný rozdiel že ja som mladá žena 48 rokov mám a ona stará ja by som sa tak vulgárne v jej veku neobliekala no to je o tom že nemá škrupule bez chrbtovej kosti no čo už nuž je to smutné že osočuje ľudí na sociálnych sieťach ako INSTAGRAM a podobne a nepozrie sa na seba tzv. REBECA JUSTH.

About the author