Prepravujte svoj tovar bezpečne

Vaša logistika je práve to, čo nás zaujíma. Snažíme sa Vám ju efektívne uľahčiť a zlepšiť dopravu ako takú vo všeobecnosti. Preto pre Vás pravidelne inovujeme naše výrobky a cielene sa snažíme o to, aby ich používanie bolo efektívne, a teda opakovateľné. Inak tomu nie je ani pri plastových euro paletách, ktoré je možné používať opakovane, čo Vám mnohonásobne zníži náklady na prepravu tovarov.

nie je paleta ako paleta

Euro palety predaj

Naše plastové euro palety je možné využívať vo viacerých odvetviach ako sú:

-automobilový priemysel, potravinársky priemysel, nápojový priemysel, chemický priemysel, potravinárstvo, priemyselná výroba, poľnohospodárstvo, maloobchodný predaj a mnoho iného.

U nás nájdete širokú ponuku plastových euro paliet za prijateľné ceny no vo vysokej kvalite, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Sme popredný výrobcovia na trhu a naša značka Schoeller Allibert je toho zárukou.

V našej ponuke nájdete napríklad plastové euro palety:

zaplnený sklad

1340H02-EOS Medium 1140x1140x172- 6R, R, OD. Jedná sa o 100% recyklovateľné palety, ostatne tak ako všetky naše produkty. Tieto palety sú stohovateľné a teda dokonale umožnia úsporu priestorov skladov pri ich uložení. Sú vysoko odolné proti poškodeniu a sú taktiež vysoko odolné voči UV žiareniu a teda ak ich budete mať umiestnené na dvornom sklade priamo na slnku či v chladných poveternostných podmienkach, ich kvalitu a funkčnosť to nemení. Teda ich prevádzková teplota je v rozsahu od -10 až po -40 °C.

185006- BiPP Dispaly 600x400x140- 4F je naopak plastová euro paleta menších rozmerov, no opäť raz sa jedná o vysoko odolnú paletu, ktorú je možné opakovane využívať vo Vašom odvetví. Je menších rozmerov určená na prepravu tovarov menších rozmerov poprípade menšieho množstva. Taktiež, ako väčšina euro paliet je aj táto stohovateľná, čo Vám opäť raz výrazne napomôže k úspore skladových priestorov pri jej uskladnení.

V konečnom dôsledku veríme, že si u nás každý klient dokáže nájsť správnu plastovú euro paletu pre svoje odvetvie. Naša ponuka je skutočne veľmi bohatá.

Nezařazené

About the author