RGB LED pásy pre Váš interiér

RGB LED pásy Vám dokonale doladia priestor a krásne osvetlia sadrokartónové podhľady ale aj iné časti Vášho interiéru. LED pásy RGB pôsobia nenútene a krásne zapadnú do priestoru. Ich ovládanie je pomerne jednoduché, ovládajú sa pomocou diaľkového ovládača pomocou ktorého si viete jednoducho zvoliť farebnú kombináciu svietenia plynulým prechodom od červenej, zelenej až modrej čo pri ich plynulom prechode vyčarí krásne farebné variácie odtieňov týchto troch základných farieb. Nechajte sa uniesť hrou svetiel a vyberte si z našej ponuky LED pásov RGB ešte dnes.

LED pás

Pomocou priloženého diaľkového ovládača jednoducho nastavíte intenzitu svietenia, rýchlosť prechodov medzi jednotlivými farebnými variantmi ale aj výber samotnej farebnej kombinácie. Doplňte svoj interiér o tieto lákavé dizajnové a moderné RGB LED pásiky a očarte svojich blízkych, rodinu či priateľov ale aj svojich kolegov v práci či klientov na pracovisku. Tieto skvelé RGB LED pásy sa hodia naozaj všade. Komerčné priestory ako sú kaviarne, bary či reštaurácie, ale aj rôzne obchodné centrá no nevynímajúc aj z domácností ako sú haly, obývačky či iné priestory. Ich využitie je naozaj všestranné.

RGB farby

Vyberať si môžete z rôznych dĺžok týchto RGB LED pásikov ako napríklad 5m LED pásik RGB SMD5050 60LED/m, IP20, 12V- tu sa jedná o RGB LED pásik v dĺžke päť metrov s počtom led 60 na jeden meter pásika, čo dokonale doladí aj menší interiér, ktorý chcete zaujímavo pomocou týchto pásikov nadizajnovať. Pre ľahkú montáž RGB LED pásika je aj tento, ako aj ostatné pásiky, vybavený lepiacou páskou značky 3M, ktorá dokonale priľne k povrchu. Samozrejme ku všetkým LED pásom si u nás môžete zakúpiť ostatné potrebné príslušenstvo ako sú spojky, konektory, rozbočovače a mnoho ďalšieho.

Pozrite si našu ponuku LED RGB pásikov a vyberte si čo Vám najviac vyhovuje. Na prípadne otázky radi odpovieme a poradíme.

Nezařazené

About the author