Sklenená zástena

Sklenené zásteny je možné použiť v rôznych dostupných miestach vášho domu alebo bytu a tak vytvoriť štýlový príbytok podľa vašich predstáv, v ktorom sa budete cítiť príjemne a harmonicky. Sklenené zásteny sa vyrábajú na základe zadaných rozmerov od konkrétneho zákazníka. Na základe špecifických požiadaviek a predstáv našich klientov.

kuchyňa so sklenenou zástenou

Sklenená zástena je vytvorená z kalného skla, ktoré môže byť dotvorené farbami a vzormi na základe našej širokej ponuky a preferencií našich zákazníkov. Čoraz častejšie sa sklenené zásteny používajú v kuchyniach, kde nahrádzajú klasické keramické obklady. Tým, že nepozostávajú zo škár, tak sú jednoduché na čistenie, takže vaša domácnosť bude pôsobiť vždy sviežo a čisto. Stačí si pomôcť bežným čistiacim prostriedkom na sklo a sklo bude pôsobiť bezchybne.

ilustrácia sklenenej zásteny

Môžete si vybrať zo širokej palety farieb a doladiť si farbou sklenenej zásteny celú miestnosť, aby pôsobila príjemne a pôsobivo. Ak túžite po niečom originálnom, neváhajte zvoliť na vašu sklenenú zástenu grafické motívy, ktoré dodajú vášmu interiéru ten správny nádych a dizajn. Sledujte naše webové stránky, ktoré pravidelne aktualizujeme, kde sa môžete inšpirovať a získať potrebné informácie o našich produktoch. Radi vám zodpovieme akékoľvek otázky alebo prípadné dotazy týkajúce sa našich produktov a služieb. Ak preferujete netradičný a špecifický vzhľad vašej kuchyne, tak prečo nezvoliť štýlové sklenené zásteny, ktorými svoj príbytok príjemne oživíte. Sklenené kuchynské zásteny sa ideálne umiestňujú za varný panel. Sú odolné voči teplu. A aj po rokoch vyzerajú ako nové. Vhodné pre každú kuchyňu a každé varenie.

Stačí, keď uvediete potrebné rozmery sklenenej zásteny. Potom si vyberiete alebo vytvoríte variant sklenenej zásteny. Sklenenú zástenu vám doručíme a v prípade potreby vám poradíme s jej inštaláciou do vášho príbytku.

Nezařazené

About the author