Štýlová bezpečnosť

Nielen podnikatelia využívajú služby spoločností vyrábajúcich reklamné predmety. Dnes je celkom bežnou praxou, že sa na tieto spoločnosti obracajú aj fyzické osoby. Personalizácia rôznych predmetov je ideálnym riešením napríklad aj pre rodičov detí. Reklamné predmety sa totiž objavujú napríklad na školách, krúžkoch alebo rôznych druhoch táborov.

školské výlety štýlovo a bezpečne

Škola a reklamné predmety

Detské výlety počas školského roka zabezpečujú socializáciu deti, oddych a rekreáciu. Vzdelanie je podporované hravou a zážitkovou formou. Ak sa škola rozhodne pre výlety na miesta, kde sa nachádza väčšie množstvo ľudí alebo zvolí lokalitu s aktívnym pohybom, je niekedy ťažké pre pedagógov udržať všetky deti na očiach. Deti sú od prírody hravé a aktívne. Hlavne na neformálnych príležitostiach ako sú školské výlety či exkurzie. Výborným nápadom bolo preto zavedenie reflexných viest s potlačou pre žiakov. Pri presunoch autobusmi alebo vlakovými spojmi či električkami. Ako potlač môže byť využité logo školy, názov, kontakt, meno alebo trieda. Pedagóg tak vždy rýchlo a ľahko rozpozná svojich zverencov. Zároveň deti sú chránené reflexnými prvkami, čo je výhodou hlavne pri presunoch po chodníkoch a cez prechody pre chodcov.

v letných mesiacoch sú vhodnejšie reflexné vesty

Zamestnanci a poverené osoby

Zamestnanci na rôznych druhoch akcií využívajú reflexné vesty s potlačou. Je to preto aby boli medzi veľkou masou ľudí ľahšie viditeľný a rozpoznateľný. Predmet ako vesta poskytuje dostatočný priestor nielen na logo spoločnosti ale aj na kontakt či upovedomenie o pozícii, na ktorej sa daný zamestnanec nachádza. Poverené osoby sa pohybujú po vonkajších priestoroch a zabezpečujú hladký priebeh akcie. Často sme sa stretli s tým, že sme nevedeli nájsť niekoho z firmy, ktorý by odpovedal na naše otázky. Alebo by nám poradil. Pri reflexných vestách je odpoveď, kto môže byť zamestnancom a aká je jeho funkcia jasná hneď na prvý pohľad.

Nezařazené

About the author