uskladnenie zeleniny a ovocia

Záhradkári vedia svoje. Celý rok venujú plánovaním, prípravami a samotným pestovaním jednotlivých plodín. Po zbere úrody prichádza otázka, ktorá sa vzťahuje k uskladneniu zeleniny a ovocia. Plastové prepravky na zeleninu prídu v tomto prípade viac ako vhod.

Plastové prepravky sa vyznačujú svojimi charakteristickými kvalitami ako je ich stohovateľnosť, pokiaľ ide o prepravky rovnakých rozmerov. To znamená, že ich jednoducho umiestnite na seba a tým šetríte priestor vo vašej komore alebo pivnici či iných priestoroch, ktoré máte vymedzené na uskladnenie. Plastové prepravky sú vyrobené z recyklovateľného plastu. To znamená, že po ich vyhodení sa spracovávajú ďalej a takýmto spôsobom je zaistená ochrana životného prostredia z tohto uhla pohľadu.

zelenina a ovocie v plastových prepravkách

K ďalším typickým charakteristikám plastových prepraviek patrí aj ich dlhá doba životnosti a jednoduchá údržba. Vyčistíte ich pomocou klasického prípravku na umývanie riadu s použitým hubky alebo handry a teplej vody.

Okrem ich použitia v domácnostiach, kde sa nakupujú potraviny a predovšetkým ovocie a zelenina do zásoby, sa hodia aj záhradkárom a využívajú ich aj rôzne priemyselné odvetvia. Svoje uplatnenie našli predovšetkým v potravinárskom priemysle. Tieto produkty môžeme v značnom počte vidieť v supermarketoch.

jablká v potravinárskom odvetví

Ich ďalšou výhodou sú otvory, ktorými prepúšťajú vzduch, čím podporujú cirkuláciu vzduchu aj vtedy, ak sú umiestnené na seba. Objednať si ich môžete prostredníctvom našej internetovej stránky, kde ku každému produktu nájdete jeho podrobný popis, týkajúci sa aj rozmerov, farby ako aj prislúchajúcej ceny. Nakupovanie nikdy nebolo tak jednoduché ako je s nami. Na pár klikov si môžete objednať požadované produkty, ktoré vám doručíme priamo k vám domov, alebo na inú vami zadanú adresu. Vaša cibuľa, mrkva, zemiaky a iné druhy zeleniny, ale aj ovocie budú bezpečne uskladnené a vy budete vedieť, že ste urobili maximum. Maximum nielen, čo sa týka starostlivosti o záhradu, v prípade, že patríte k pestovateľom jednotlivých plodín, ale maximum aj pre uskladnenie úrody.

Nezařazené

About the author