Vhodný výber LED panelov

LED panely sú svietidla, ktoré sú veľmi energetické, úsporné a zároveň disponujú dlhou výdržou na rozdiel od bežných svietidiel, ako sú napríklad klasické žiarovky. Ich vydrž, ktorou sa môžu pochváliť je viac ako 30000 hodín, čo sú v prepočte 3 dlhé roky. To pre vás znamená 3 roky počas, ktorých nemusíte riešiť výmenu svetla, čo je dostatočné dlhá doba. Používajú sa vo vnútorných priestoroch, kde môžu byť vstavané, ale sa podľa potreby môžu zavesiť na strop.

LED panel

Zavesiť ich môžete pomocou oceľového lanka, ktoré je dostatočne pevne na to, aby udržalo takýto panel. V prípade vstavaného panelu si môžete takýto panel zabudovať do stropu napríklad do sadrokartónu. Využiteľnosť nachádzajú v miestnostiach, ktoré sú väčšie, kde sa inštalujú priamo pod strop. Môžete sa stretnúť s vyhotovením v tvare štvorca, obdĺžnika alebo aj kruhovitého útvaru. Dizajn v tvare obdĺžnika sa najčastejšie využíva v komerčných priestoroch. Tvar, kruhu môžete najčastejšie vidieť v kúpeľniach a WC, kde panely šetria priestor a nie sú vôbec napadne. Sú vyrobené z veľmi odolného plastu. Aj vďaka svojej dlhej vydrží a úspornosti sú často využívané v hoteloch, firmách, školách a verejných miest, kde sa každý deň využívajú. LED panely je možné zakúpiť aj vo RGB vyhotovení, čiže si viete nastaviť nie len požadovaný jas svetla, ale aj farbu, ktorá sa vám páči.

Interier

Ovládať a regulovať si ich môžete pomocou ovládača. V domácnostiach sa panely často využívajú v miestnostiach, kde trávime najviac času a potrebujeme nie len, aby bolo svetlo úsporné, ale aj dostatočne kvalitné. LED panely nijako nedráždia ani nepoškodzujú váš zrak a pôsobia veľmi príjemné. Majú zabudovaný svoj vlastný zdroj, ku ktorému sa napája elektrická sieť. Môžete sa stretnúť s LED panelmi, ktoré majú rôzne moderné funkcie tejto doby ako je napríklad ovládanie hlasom, WIFI, zmena farieb alebo ovládanie pomocou ovládača či mobilu. Takéto LED panely sú vhodné aj do SMART domácnosti. Pri vašom výbere vám radi pomôžeme a spoločné vyberieme LED panel https://www.ledprodukt.sk/63-led-panely-stropne-svietidla, ktorý bude vyhovovať vaším požiadavkám.

Nezařazené

About the author