Apple TV

Pod pojmom výrobky od Appleu si asi zo všetkého najskôr predstavíte kvalitné mobilné telefóny. Respektíve prenosné smart zariadenia. Práve preto sa hodí spomenúť, že výrobca Apple predáva tiež zaujímavý produkt pre veľké televízne obrazovky– multimediálne zariadenie, ktoré sa dá pripojiť k vašej televízii. Tento produkt aj z obyčajného HD televízora urobí SMART TV s inteligentnými funkciami. Táto „škatuľka“ vás pritom vyjde podstatne lacnejšie, než keby ste kupovali SMART televíziu.   

Diaľkový ovládač k TV

Po tom, ako pripojíte tento box k TV a následne ho zapnete, môžete v ňom prehľadávať hneď niekoľko zaujímavých služieb ako napríklad aj NETFLIX či YOUTUBE. Za zmienku pritom stojí originálna streamovacia služba od Appleu.

  • Aplikácia s totožným názvom ako samotné zariadenie- Apple TV. Vďaka nej budete mať o zábavu postarané. 

Žena, relax, popcorn

Multimediálne centrá už v podstate nie sú takou novinkou, ako pred pár rokmi. Na trhu ich je stále viac. Apple TV s kvalitou svojho zariadenia nezaostáva, a čo viac- radí sa k najpopulárnejším a najlepšie hodnoteným produktom v tejto kategórii. Za priaznivú cenu kúpite túto škatuľku so stabilným výkonom, streamovacou službou a funkciami SMART. Na trhu sa totiž stretnete aj s multimediálnymi centrami, z ktorých „výkonu“ budete pravdepodobne sklamaní. To ale nie je prípad tohto produktu:

Apple TV dosahuje rozlíšenie 4K s podporou HDR. Na predaj sú verzie s vnútornou pamäťou 32 GB alebo 64 GB. Pokiaľ ale chcete využiť plný potenciál takejto kvality obrazu, musí vaša obrazovka podporovať rozlíšenie 4K. Pokiaľ ho nepodporuje, nevadí- zariadenie aj tak pobeží v úctyhodnej kvalite- limitom sú len vlastnosti vašej televízie. Za zmienku ďalej stoja tiež audio vlastnosti- služba Dolby Atmos dostupná v tomto zariadení sa zaručí za perfektné ozvučenie, čím sa zlepší celkový zážitok z pozerania. 

About the author