Lienka a či muška vtáčí spev

Nám tu občas chodia mačky pod okno ale teraz je ich akosti menej ako pretým tie roky. Sa pamätám keď sme sem prišli bývať boli tu v strede dediny dve bytovky a vzadu bol starý napoly zrútený dom a ta strecha bola otvorená a bolo takmer po zime to vám bolo nejak v polke februára vyliezli vám odkiaľ mačky ale kvantum mačiek tam mali úkryt pred zimou je to len zvieratko ale nie sú sprosté často sa mi zdá že tie zvieratá majú viac rozumu ako ľudia sú mazané potvory ale milé.

som kráľ zvierat LEVÍ KRÁĽ

Kamoška má štyri mačky má takú starú mačku volá sa NENA to je maska tá sa vám tváriť ako herečka má 19 rokov to je už čo povedať začína to na nej vidieť že je stará pani mačka dôchodkyňa už je taká ležérna ako komu sa nič  nechce občas sa prebehne inak si sadne alebo leží ako päť peňazí pradie. Kamoške vyskočí každé ráno na posteľ a pýta žrať no aj ostatné. Táto NENA vám si otvorí sama dvere kaskadér. Poslala mi Kamoška INGA fotky tých mačiek no sranda na kolieskach tie KSICHTY. Zvieratá sú úžasné stvorenia na svete. Dneska mám nejakú chuť písať keby som nemala inú robotu tak tu píšem od rána do večera. Napíšte aj vy aké alebo či máte zvieratká.

som tvoj priateľ

Mali by sme si dať súťaž koľko sa nás zíde a aké zvieratko si prinesie ja by som si kúpila asi morské prasiatka ako som mala voľakedy. Nevieme sa dočkať jari keď začína všetko sa prebúdzať k životu či chrobáky , muchy , lienky a spustu iného. Príroda je fascinujúca . Keď sa tak človek zahladí na oblohu vidí kŕdeľ vtákov neskôr lastovičky ktoré nám prinesú správy je jar ja rada pozorujem aj bociany keď krúžia na oblohe veru že im aj závidím tú voľnosť pohybu nechcem byť morbídna no po smrti by som sa chcela byť nejaké zvieratko no nie nejaké zákerné ako puma a podobne také milé ako mačka a podobne. Už by som nedbala behať po lúke alebo po parku u nás v dedine trhať si lúčne kvety a pozorovať šum ruch prírody.

About the author