Pripravte sa dôkladne na erotickú masáž

Erotická masáž je procedúra, na ktorú sa teší nejeden muž. Je mu jasné, že sa jedná o výnimočnú príležitosť užiť si vnútornú blízkosť s dievčaťom, ktoré sa mu páči, a od ktorej očakáva slastné dobrodružstvo. O erotických masážach je známe, že ide o veľmi príjemné chvíle strávené na lôžku, kde sa prakticky o nič nemusíte snažiť, a všetko za vás obstará krásna masérka. Aj keď sa nejedná o klasický sex, je to s ním porovnateľné po emotívnej stránke a možno, že ho aj predbehne.

ovocie a zelenina

Nenechajte si príležitosť prekĺznuť medzi prstami

Prísť na masáž pod vplyvom alkoholu alebo drog, alebo napchatý až na prasknutie zemiakovými knedľami s údeným mäsom, nie je najlepší nápad, jednak vás kvôli alkoholu a drogám môžu vykázať von, a potom tie knedle budete tráviť tak ťažko, že možno na masérskom stole zaspíte.

masážne pomôcky

Choďte na to inak, buďte múdri a najedzte sa len ľahko, tak, aby ste neboli síce hladní, ale aby sa jedlo trávilo rovnomerne, pomaly, ale ľahko. Ideálne je čokoľvek vegánskeho, z rastlinnej stravy, napríklad strukovinová nátierka Hummus z cíceru alebo fazuľová či šošovková nátierka alebo nátierka s hlivou ustricovou. Doprajte si viac zeleniny a na cestu si môžete zabaliť do vrecka zmes orechov a sušeného ovocia, ktorá dodá energiu a zároveň zasýti.

Erotickú masáž si dôkladne vychutnáte, pokiaľ budete aspoň jeden deň sexuálne abstinovať a vyhnete sa aj masturbácii a doprajete si pred výkonom výdatný spánok. Nezaťažujte sa aj pracovnými starosťami a mobilný telefón nechajte radšej doma, tam by vás len rušil. A ak sa chcete vyhnúť zela stresu, nezapínajte ani televíziu, nepočúvajte správy v rozhlase a nečítajte negatívne správy na Internete, jednoducho sa zbavte všetkých týchto informačných zdrojov, ktoré skôr človeka rozrušia, než naladia na niečo pekné a príjemné. A erotická masáž, tá príjemná je, a nielen to, možno vás upozorní na to, aký je vlastne ten pravý zmysel života.

About the author