Nezařazené

Telo na telo nie len na diskotéke

Pri tantrickej masáži si môžete oddýchnuť a taktiež sa naučiť sebaovládaniu, ktoré využijete neskôr, a to vo svojom súkromnom intímnom živote. Ak ste takúto masáž už niekoľkokrát absolvovali, prichádza čas na ďalší level, a to body to body masáž. Nahá žena leží v posteli a je zahalená bielou plachtou

Telo na telo – doslova

Pri body to body massage ide o to, že nie ste masírovaní rukami alebo nohami, ako to býva pri niektorých exotických druhom masáží, ale telom masérky, či maséra. Na prvé počutie si to možno neviete úplne dobre predstaviť. Preto je asi najlepšie, ak niečo podobné vyskúšate na vlastnej koži, respektíve, na vlastnom tele.

Táto masáž je vhodnejšia skôr pre tých, ktorí majú s tantrickou masážou už nejaké skúsenosti. Je totiž potrebné, aby ste sa vedeli naozaj dobre ovládať. To platí ako pre mužov, tak pre ženy. Ak ste teda ešte niečo podobné nikdy nevyskúšali, začnite pozvoľna a tento levev si nechajte na neskôr.

Na čo sa pripraviť

Na tento typ masáže musíte prísť stopercentne triezvi. To znamená, že nesmiete mať vypité. Iné omamné látky sú samozrejme zakázané taktiež. Pred samotným masírovaním vás čaká sprcha a následne takzvaný namase rituál. Potom si už môžete iba užívať. Masérka alebo masér vás masírujú celým telom. V prípade pánov sa nevyhýbajú ani intímnym partiám. Počas tohto netradičného zážitku, vám bude vaše chvíľky spríjemňovať pokojná hudba, takže sa budete môcť uvoľniť ešte viac.Žena v čiernej spodnej bielizni ležiaca na posteli

Koľko vás to bude stáť

Body to body masáž patrí medzi tie drahšie špásy. Pokiaľ sa však rozhodnete ísť do toho, určite i sami uznáte, že táto investícia stála za to. Za trištvrte hodiny zaplatíte okolo sto dvadsiatich eur. Ak si budete chcieť užívať o čosi dlhšie, pripravte si stopäťdesiat až stosedemdesiat eur. Tieto ceny sú iba orientačné, pretože závisia od konkrétneho masážneho salónu. Stáli zákazníci zvyknú mať i nejaké tie zľavy. Takže pravidelnosť sa v tomto prípade naozaj vypláca.